Pages

štvrtok 21. júna 2012

WISHLIST #1

štvrtok 21. júna 2012
Prváý WISHLIST na mojom blogu.Taký letnejší.Potrebujem na leto NUTNE nejaké veci,tak vám tie najdôležitejšie ukážem.Už len peniaze chýbajúú.Ale mala by som ísť niečo fotiť,takže peniaze pravdepobne budú.No,ale asi vás tieto kecy nezaujmajú,tak tu je ten WISHLIST.1.Floral Bralet - nemusí byť kvetinková,ale proste ju chceem.Ale najviac by sa mi asi páčila táto na obrázku a ešte RIFLOVÁ.Strašne sa mi začínajú páčiť riflové veci (ale o tom viac v 3.veci).V TOPSHOPE majú riflové bralets,len 16 libier.Ahh,prečo mám teraz len 5€ :(

2.Lace - alebo po slovensky,čipka.Áno,neskutočne túžim bud po čipkovaných šatách alebo po čipkovanom vršku.Ani neviete ako.Ináč tento vršok je z JOHNLEWIS.

3.JEANS SHIRT - áno,riflovina.V poslednej dobe chcem samé riflované veci.Topánky,tričká,bundy a aj doplnky.Ale zo všetkého najviac by som potrebovala/chcela toto čo je hore na obrázku.Niečo medzi vestou a košelou.

4.BIRKIN - jop,birkinku.Nemusí byť pravá od Hermésa,stačí aj nejaká napodobenina,úplne neznačková.Len proste takého tvaru,najlepšie červená či hnedá. 

5.WAYFARER - niečo skromné na koniec.Netreba Ray-Ban,stačia obyčajné čierne wayfarers.Dnes asi idem pozrieť obchody,nech si možem niečo vyčiarknuť z tohto zoznamu.A to bude asi jediné,čo si odtialto vyškrtnem.Keď nič v meste nenájdem,tak objednám ztadeto WAYFARER.

Asi tolko na dnes odomňa.Možno dám aj recenziu,ale večer.Podla toho,ako bude na blogu aktivita :)

4 komentáre:

 1. tu jednotku zhanam aj ja.. a kedze nemam dobre skusenosti s objednavanim s anglicka,tak si počkám kedy do príde na slovensko..

  OdpovedaťOdstrániť
 2. hezki :) ja mam ty brejle a jsou supr! doporucuju je:-*

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Kamarád prodává pravé Ray-Ban.Ale to by se ti nejspíš nevyplatilo ;).Jinak perfeltí letní wishlist.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pekný blog !
  A zaujímavý wishlist :D :)

  OdpovedaťOdstrániť

. © 2014